Na co pomaga Laminine. Opinie - Mlodosc i Zdrowie - ZAKUP

Przejdź do treści

Menu główne:

Na co pomaga Laminine. Opinie

Laminine cieszy się ogromną popularnością w USA oraz w krajach strefy Pacyfiku. Na tamtejszych stronach internetowych można znaleźć sporo informacji o samym produkcie, ale też opinie o jego działaniu, wspomagającym leczenie licznych schorzeń. Oto niektóre z nich:


Trądzik
Trądzik różowaty
Łysienie plackowate
Opryszczka
Egzema
Owrzodzenia

Łuszczyca*


Depresja

Lęki

Zespół chronicznego zmęczenia
*
Osłabienie koncentracji*

Meteoropatia*
Bóle
i zawroty głowy*
Bezsenność
Apatia*

Epilepsja
Toczeń
Choroba Alzheimera*
Nowotwory**
Dziecięce porażenie mózgowe
Autyzm

W rekonwalescencji po wylewach*
oraz zabiegach chirurgicznych


Choroby serca*
Choroby układu naczyniowego
*
Żylaki
*
Zakrzepica*

Nadciśnienie
*
Hemoroidy
*
Wysoki poziom cholesterolu
*
Cukrzyca
typu 1 i 2

Endometrioza
Stany zapalne pochwy
Zaburzenia erekcji
Zaburzenia seksualne
Problemy z prostatą
Zespół napięcia przedmiesiączkowego
Objawy menopauzy

Przeziębienia
Chroniczny kaszel
Astma
Choroby płuc
Gruźlica
Zapalenie zatok
Zapalenie migdałków
Wychłodzenie organizmu
Grypa

Artretyzm
Zapalenie i bóle stawów
Zespół cieśni nadgarstka
Bóle pleców

Reumatyzm
Podagra
Osteoporoza*


Brak apetytu
Niestrawność
Nadwaga / otyłość
Zespół złego wchłaniania
Zaparcia

Zapalenie trzustki

Wrzody żołądka

Wrzodziejące zapalenie jelita grubego
Choroba Crohna

Choroby wątroby

Choroby nerek
Zakażenia dróg moczowych

Problemy z tarczycą
Choroby gardła


* W tych przypadkach lepsze i szybsze efekty osiągano, łącząc stosowanie Laminine i Laminine OMEGA+++, a także stosując samą Laminine OMEGA+++
** W przypadku wielu chorób, a w przypadku nowotworów szczególnie, pozytywne efekty może przynieść połączenie Laminine z metodami z nurtu psychobiologii. Więcej na stronie:
http://biopsychologika.pl/nowotwory.html


Opinie

- Po śmierci męża zachorowałam na depresję. Mój ogólny stan zdrowia również się pogarszał. Bratanica przysłała mi Laminine i Laminine omega+++ z prośbą, żebym zażywała przynajmniej po 1 kapsułce dziennie. Po 2 tygodniach uświadomiłam sobie, że mój nastrój znacznie się poprawił, nabrałam chęci do życia, wyszłam do ludzi, zaczęłam ponownie uprawiać ogródek. Wcześniej nie zdawałam sobie nawet sprawy, w jak złym byłam stanie (K.S.).


-  W sierpniu 2013 r. moja mama (wówczas 80 lat) zachorowała na owrzodzenie żylne. Wokół ropiejącej rany znajdował się obszar martwej tkanki o średnicy kilku centymetrów. Chirurg twierdził, że rana nie zagoi się prawdopodobnie do końca życia. I rzeczywiście klasyczne leczenie nie przynosiło żadnych efektów. W maju 2014 r. zaczęłam podawać mamie Laminine (3 kapsułki zwykłej i 1 omegę), nic więcej w jej leczeniu nie zostało zmienione. Po kilku tygodniach rana przestała ropieć, a następnie zaczęła się stopniowo spłycać. Po kilku miesiącach zaczęła się regenerować martwa tkanka wokół rany. W sierpniu 2015 r. po owrzodzeniu żylnym nie ma śladu, a moja mama przy okazji odmłodniała z wyglądu :)


- Od lat choruję na nadciśnienie. Po dwóch pierwszych kapsułkach Laminine zniknęło mi uciążliwe napięcie w głowie i szum w uszach. Myślałem, że to przypadek, ale objawy nie wróciły. Po tygodniu stosowania Laminine musiałem zmniejszyć dawki leków (J.S.)

- Praktycznie od początku stosowania Laminine zniknęły mi objawy meteoropatii. Dotąd nic na mnie nie działało - kiedy pojawiały się chmury nie mogłam kompletnie nic robić, a zwłaszcza myśleć. W ostatnim burzowo-deszczowym czasie nie mam żadnych problemów z myśleniem i pracą (E.).

- Mój 11-letni syn miał poważne problemy z koncentracją, co powodowało problemy z nauką. W ciągu dwóch tygodni zauważyłam poprawę, co przełożyło się również na efekty w szkole. (M.W.)

- Mam problemy z cerą naczynkową. Od kilku tygodni stosuję Laminine w połączeniu z Laminine OMEGA+++ i zauważyłam, że stopniowo znikają mi "pajączki" na nogach. Stan i wygląd mojej skóry znacznie się poprawił, cera się rozjaśniła i zaczęły mi zanikać drobne zmarszczki. Jestem ciekawa, co będzie dalej :) (M.M.)

- Odkąd stosuję Laminine moje samopoczucie znacznie się poprawiło. Dobrze śpię, a rano nie potrzebuję już 4 razy przestawiać drzemki:)  Kiedy patrzę w lustro, to widzę siebie, a nie kogoś z opuchniętą po nocy twarzą i podpuchniętymi oczami. Koledzy w pracy przestali już pytać, skąd taka odmiana:) Niektórzy już sami kupili Laminine:) (A.M.)

- Od lat cierpię na bezsenność. Nie myślałem, że to może się zmienić. Po Laminine zasypiam i budzę się o normalnej porze. Dawno się tak nie wysypiałem. (B.S.)

- Ostatnio, wychodząc z pracy ok. 17, zwróciłam uwagę na moją koleżankę - zmęczoną, z podkrążonymi oczami, niemającą siły się nawet odzywać. Uświadomiłam sobie, że cztery tygodnie temu - zanim zaczęłam zażywać Laminine - wyglądałam i czułam się dokładnie tak samo jak ona, a teraz mam mnóstwo energii przez cały dzień. Dopóki nie dotarło do mnie to porównanie, nie zdawałam sobie sprawy, że Laminine ma aż takie działanie. Zdecydowanie polecam! (A.W.).

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego